03056 Україна, м. Київ,
пр-т Берестейський, 21-А, офіс 1
Олени Бабич
Адвокатське бюро
Послуги
Контакти
Консультація
Babich law firm
03056 Україна, м. Київ,
пр-т Берестейський, 21-А, офіс 1
UA
Babich law firm
03056, Ukraine, Kyiv,
Beresteysky Avenue 21-А, office 1
EN
Послуги
сурогатного материнства
Супровід програм
З 2003 року

спеціалізуємося у сфері медичного права та правового супроводу сурогатного материнства і ДРТ.

300+ дітей
оформлено у програмах сурогатного материнства.
15+ країн
з яких до нас приїжджають генетичні батьки (Китай, Хорватія, Великобританія, США, Румунія, Молдова, Іспанія, Німеччина, Ізраїль та інші).
Співпрацюємо з кращими медичними закладами Києва.
Пропонуємо всебічну юридичну підтримку
Для учасників програм сурогатного материнства – репродуктивним клінікам, генетичним батькам і сурогатним матерям.
Юридичні консультації
Між генетичними батьками і сурогатною матір'ю щодо виношування дитини з урахуванням всіх особливостей програми сурогатного материнства, оформлення згоди чоловіка сурогатної матері на її участь у програмі сурогатного материнства.
Підготовка договорів
Послуги
Проведення незалежної правової експертизи документів у програмі сурогатного материнства (пакету документів наданих майбутнім батькам для підписання обраними клінікою / агентством).
Експертиза та аудит
Підготовка документів для оформлення правовідносин між лікувальним закладом, генетичними батьками і сурогатною матір'ю (договір, згоди учасників програми).
Оформлення договорів між всіма сторонами
Оформлення пакету документів після народження дитини, який необхідний для подальшої реєстрації (супровід нотаріального посвідчення згоди сурогатної матері, отримання довідок та ін.).
Правовий супровід після народження дитини
Супровід реєстрації новонародженої дитини в органах реєстрації актів цивільного стану та отримання свідоцтва про народження дитини.
про сурогатне материнство в Україні
Важливе
Олена Бабич
Керівник бюро, адвокат
В Україні сурогатне материнство дозволено на законодавчому рівні, але немає окремого закону, який би регулював сферу допоміжних репродуктивних технологій і сурогатного материнства, права і обов'язки учасників таких програм. Тому я вважаю дуже важливим прийняття такого закону.
У складі робочої групи УАРМ мною був підготовлений відповідний законопроект. Кілька останніх років я постійно беру участь у робочих групах Верховної ради України, Міністерства охорони здоров'я України щодо законодавчого врегулювання сфери допоміжних репродуктивних технологій і сурогатного материнства.
Рекомендації майбутнім батькам
Ретельно вибирайте агентство, з яким плануєте співпрацювати, розпитуйте про досвід і порядок роботи, попросіть документи, які будуть оформлені з агентством, запитаєте як будуть оплачуватися послуги і тд. Якщо агентство працює прозоро і в правовому полі - вам запропонують підписати офіційний договір, в якому будуть прописані всі умови співпраці. Якщо ж все проговорюється тільки на словах - ви не будете захищені від можливих ризиків.
Договір про виношування дитини, який укладається між генетичними батьками і сурогатною матір'ю - це один з найважливіших документів у програмі. У ньому обов'язково повинні бути прописані права та обов'язки сторін, відповідальність в разі порушення договору, форс-мажорні обставини. Складання договору краще довірити професійному адвокату з досвідом роботи у сфері сурогатного материнства або ж отримати незалежну юридичну експертизу, якщо договір пропонує клініка або агентство.
Відгуки наших клієнтів
Маргарита. Німеччина
"
Я народилась в Україні, 20 років тому переїхала в Німеччину і отримала громадянство. На жаль, мій стан здоров'я не дозволяє виносити дитину, тому єдиний вихід був сурогатне материнство. Я вирішила проходити програму в Україні.
Процедура оформлення дітей народжених сурогатною матір’ю в Німеччині дуже складна і є багато нюансів. Тому ми додатково звернулись до адвоката у Німеччині. Розроблений адвокатом Оленою Бабич контракт враховував рекомендації адвоката Німеччини, відповідав вимогам, повністю мінімізував ризики та захищав наші інтереси, і повністю задовольнив усі сторони.
Оксана. США
"
Мій чоловік (громадянин США) не міг приїхати в Україну на початок програми для підписання документів. Це виявилося великою проблемою, але юристи Адвокатського бюро Олени Бабич допомогли нам і запропонували оформити довіреність в США. Весь процес координувався дистанційно, були враховані всі деталі: юристи вказали на особливості оформлення такого документа закордоном і пояснили процедуру легалізації, а також порадили які формулювання необхідно внести в текст довіреності нотаріусу в США для того, щоб довіреність була дійсна на території України. Ми почали програму, як і планували.
Вікторія. Україна
"
Хотіла розпочати програму сурогатного материнства одразу з двома сурогатними мамами одночасно, вчасно звернулись за консультацією до Олени Бабич. Вона звернула нашу увагу на те, про що ми навіть подумати не могли (діти народжені в один рік і т.д). Дуже вдячні за допомогу.
Катерина. Україна
"
Ми проходили програму суррогатного материнства. Коли дійшов етап підготовки договору з нашою сурогатною мамою, на жаль, нам надіслали шаблонний договір і не були готові адаптувати його відповідно до наших потреб. Крім того, з сурогатною матір'ю договір ніхто не узгоджував, а для нас є важливим, щоб вона відчувала себе захищеною і не нервувала.
Тому ми звернулись до Олени Бабич, адже неодноразово бачили її інтерв’ю і чули позитивні відгуки про неї. Договір був вичерпний, передбачав усі можливі ризики, навіть малоймовірні. Крім того Олена додатково надала багато корисних порад, які нам дуже допомогли.
або маєте запит на юридичну консультацію?
Готові до співпраці
Залишіть заявку у формі і ми надамо детальну консультацію по всім вашим запитанням в сфері сурогатного материнства.
Контакти
Телефон
Електронна пошта
Соціальні мережі
Адреса офісу
@elenababich
@babich.law
Babich-law
Telegram-канал
Адвокат лікаря
03056 Україна, м. Київ,
пр-т Берестейський, 21-А, офіс 1
Відкрити на картах
Telegram
@babich_law