+38 (044) 238 00 03
м. Київ, пр. Перемоги 21-А, літ."А" оф.1
     
Ви тільки відкриваєте Ваш медичний заклад? Тоді Вам обов'язково треба знати які вимоги існують до вивіски медичного закладу, що буде розміщена на фасаді будівлі.
 
Відповідно до п. 2.5 Наказу МОЗ № 49 від 02.02.2011 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики», медичні заклади зобов'язані розмістити за місцем провадження господарської діяльності з медичної практики в доступному для споживача місці вивіску із зазначенням найменування суб'єкта господарювання або ПІБ фізичної особи - підприємця відповідно до запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та режим роботи.
 
На вивісці в обов'язковому порядку повинно бути зазначено:
- вид закладу охорони здоров'я;
- найменування юридичної особи;
- місцезнаходження та код за ЄДРПОУ юридичної особи.
 
При цьому, у найменуванні юридичної особи може бути зазначено найменування лише одного із видів закладів охорони здоров'я відповідно до Переліку закладів охорони здоров'я, затвердженого наказом МОЗ України від 28 жовтня 2002 року № 385
 
Майте на увазі, що використання юридичними особами в своєму найменуванні та найменуванні структурних підрозділів видів закладів охорони здоров'я та їх словосполучень, які не відповідають Переліку закладів охорони здоров'я, не допускається.